אנדוסקופיה

בבית החולים הווטרינרי מתבצעות בדיקות אנדוסקופיה למערכת העיכול ולמערכת הנשימה.

מערכת העיכול.
אנדוסקופיה ושט: אבחון נגיעות בתולעת הפארק כמו גם נסיבות נוספות כגון אבחון גופים זריםת דלקות ו/או שינויים פתולוגיים במבנה הושט.

אנדוסקופיה קיבה: גסטרוסקופיה לבירור ויזואלי של מצב רירית הקיבה כחלק מתהליכי אבחון מחלות שונות כגון דלקות ממקורות שונים, אבחון גידולים בקיבה וכיבים. כמו כן שליפה זעיר פולשנית של גוף זר שנבלע כגון כדור, עצם גדולה, צעצוע קטן, ועוד חפצים שונים ומוזרים אותם כלבים, צעירים בעיקר, עלולים לבלוע תו״כ משחק.
בנוסף, במקרים מסוימים מתבצעות דגימות באמצעות האנדוסקופ לביופסיה רקמה מרירית הקיבה לאיתור מחלות שונות.
תריסריון: חלקו הקדמי ביותר של המעי הדק אליו מגיעה המצלמה של האנדוסקופ ומאפשרת בחינה ויזואלית של דופן הרירית, דגימת רקמה לביופסיה ואף שליפה זעיר פולשנית של גוף זר תקוע.
קולונוסקופיה המאפשרת בחינה של רירית המעי הגס ואיתור מחלות מעי גס מגוונות.

מערכת הנשימה.
ברונכוסקופיה: בדיקה אנדוסקופית לבירור, אבחון והערכה של שטח הפנים הפנימי של דרכי הנשימה. בדיקה זו מאפשרת סריקה של ״ענפי עץ דרכי הנשימה״ לאיתור אי סדרי שונים כגון, גופים זרים, גידולים, קריסת קנה ומומים מבניים של דרכי הנשימה כמו גם ביצוע שטיפת דרכי נשימה BAL ודיגום נוזל (שעובר בדיקת מעבדה) לאבחון מדויק של חיידקים מחוללי מחלות וטפילים.

הבדיקה האנדוסקופית מתבצעת בהרדמה מלאה, היא אינה כואבת וברוב המקרים קצרה. האנדוסקופיות בבית החולים הווטרינרי מתבצעות ע״י ד״ר אסף אלקלעי, מומחה אמריקאי לרפואת כלבים וחתולים שעבר הכשרה והסמכה באנדוסקופיה של חיות מחמד באנגליה וצבר ניסיון רב בתחום.

וטרינרים המעוניינים להפנות מקרים לאנדוסקופיה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טיפולים נוספים במרפאה שלנו

אבחון וטיפול מקיף בתחומי-על רבים של הרפואה הפנימית. המקרים המגיעים אלינו נמצאים בטווח מהפשוט אל המורכב ביותר לאבחון וטיפול

ניתוחים שגרתיים כגון עיקור וסירוס מתבצעים בבית החולים באופן יומיומי כמו גם, ניתוחי חלל בטן להסרת גידולים, הוצאת גופים זרים ממערכת העיכול, ניתוחי מערכת השתן ועוד רבים.

בבית החולים הווטרינרי אנו מבצעים תיקון שברים, טיפול בפריקות, ותיקון מבני של מחלות עצם התפתחותיות

הדמית האולטרסאונד של חלל הבטן וחלל בית החזה והלב, בלוטת התריס, ואברים נוספים –  מתבצעת בבית החולים ע״י ד״ר אסף אלקלעי מומחה אמריקאי לרפואת כלבים וחתולים ומוסמך אירופאי בהדמיית חיות מחמד.

בבית החולים אנו מבצעים צילומי רנטגן באמצעות מכשור בעל רזולוציית מסך גבוהה מאוד מבית Fuji. אבחון הממצאים הרדיוגרפיים מתבצע על ידי ד״ר אסף אלקלעי.

אבחון רשרושים, איתור מחלות לב מולדות ונרכשות באמצעות בדיקות אקו-לב (אולטרסאונד לב) ו/או צילומי חזה כמו ובדיקות א.ק.ג לאבחון הפרעות קצב ושינויים מבניים של הלב.

לקביעת תור

רשמו לנו מתי תרצו להגיע ונחזור אליכם לאישור סופי של התור, יום נעים:)

מגייסים וטרינר.ית למשרת החלומות !!!

השאיר.י פרטים דוקטור ונחזור אליך ASAP